Kështu duket Loredana Zefi pa grim

Kështu duket Loredana Zefi pa grim

Showbiz korrik 22, 2019 - 13:55
Lexo Detajet

Loredana Zefi ka ndarë me ndjekësit një imazh ku shfaqet e pa grimuar.

Reperen Loredana Zefi e kemi parë se i kushton shumë rëndësi pamjes së jashtme dhe vishet me shumë stil, shkruan lajmi.net.

Mirëpo fansave sigurisht se u ka interesuar ta dinë se si duket ajo e pa grimuar, duke pasur parasysh se në shumicën e rasteve ka dalë në publik e grimuar, ndonjëherë deri në detaje e disa herë më thjeshtë.

E as e tillë nuk e pati problem të dalë në Instagram.

Image