Tayna provokon nga dhoma e gjumit

Tayna provokon nga dhoma e gjumit

Showbiz korrik 22, 2019 - 09:54
Lexo Detajet

Reperja Tayna mbrëmë ka performuar në Ulqin, shkruan lajmi.net.

Nga atje ka publikuar imazhe të ndryshme, qoftë nga performanca magjike ashtu edhe nga ato provokativet të realizuar në dhomë të gjumit.

Rep-artistja është shfaqur e veshur në mënyrë tejet provokative dhe nuk ka pasur se si të mos e marrë vëmendjen e të gjithëve.

Image