Kështu doli Morena Taraku para fansave në Prizren

Kështu doli Morena Taraku para fansave në Prizren

Showbiz korrik 22, 2019 - 09:00
Lexo Detajet

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku ka mbajtur së fundmi një koncert për fansat e saj në Prizren.

Ajo ka interpretuar disa nga këngët e repertoarittë saj, ndërsa nuk ka munguar edhe performanca energjike e saj.

Në këtë koncert, Taraku ishte paraqitur me një veshje mjaft provokuese, duke ngacmuar kështu imagjinatën e fansave të saj të shumtë.

E veshur me një kostum transparent, modelja theksoi linjat e saj trupore, për të cilat gjithnjë komplimentohet.

Morena është e njohur edhe për paraqitjet provokuese në rrjetet sociale, në të cilat publikoi disa pamje nga koncerti i së shtunës.

Përndryshe, “Swag” mban titullin kënga e saj e fundit, e cila është pritur mirë nga publiku i saj.

Image

Image

Image