Morena heq bikinit në pjesën e sipërme, videon e publikon në rrjet

Morena heq bikinit në pjesën e sipërme, videon e publikon në rrjet

Showbiz korrik 18, 2019 - 14:32
Lexo Detajet

Morena Taraku është shfaqur tejet joshëse.

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku ka provokuar keq në videon e fundit të publikuar në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo, shihet e shtrirë në pishinë derisa po merr rreze dielli, e ajo çfarë vihet re është se i ka hequr bikinit në pjesën e sipërme.

Këngëtarja duket tejet seksi e shtrirë, ndërsa në plan të parë i ka vendosur vithet.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

UNE I KOM TI DON MI PAS ë #SWAG Link on my bio ë ë #neednewhaterstheoldonesbecamemyfansë

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on