Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Irina Shayk tashmë shfaqet në krahët e një mashkulli tjetër

Irina Shayk tashmë shfaqet në krahët e një mashkulli tjetër

Showbiz July 17, 2019 - 18:19
Lajmet nga showbizi

Ka kaluar vetëm një muaj nga ndarja me Bradley Cooper, por mesa duket Irina Shayk ka lënë gjithçka pas dhe është parë nën shoqërinë e një mashkulli tjetër, në New York.

Modelja 33 vjeçare dukej në formë mjaft të mirë, e veshur sportive dhe në fotot e shkrepura duket tepër e lumtur.

Personi në fjalë është Alec Maxwell, por nuk është ende e sigurt nëse ka një lidhje mes tyre!

Image

 

Image