Dua Lipa bën sërish krenarë të gjithë shqiptarët me veprimin e fundit

Dua Lipa bën sërish krenarë të gjithë shqiptarët me veprimin e fundit

Showbiz korrik 17, 2019 - 16:25
Detajet

Dua Lipa e ka bërë veprimin që do ju pëlqejë të gjithë shqiptarëve.

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, po vazhdon të ndihet krenare me prejardhjen e saj, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ajo e ka publikuar në profilin e saj në ‘Instagram’ përpara 32 milionë ndjekësve një video të hartës së vjetër të Ilirisë, veprim ky i cili do ju pëlqejë të gjithë shqiparëve.

Dua madje së bashku me babain e saj Dukagjinin edhe sivjet e kanë bërë organizimin e festivalit ‘Sunny Hill’ i cili mbledh emra të njohur të vendit dhe botës.

Edhe sivjet ky festival do të mbahet me 2 3 dhe 4 gusht.