Luana kapet sërish ‘mat’ me Krenar Çoçajn, kësaj radhe në këtë vend

Luana kapet sërish ‘mat’ me Krenar Çoçajn, kësaj radhe në këtë vend

Showbiz korrik 17, 2019 - 13:31
Detajet

Luana është kapur sërish nën shoqërinë e Krenarit.

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj janë dyshja e vetme që pasi janë kapur disa herë ‘mat’ me njëri-tjetrin ende nuk kanë postuar foto të bashku, kështu edhe për ta pranuar se janë bashkë, shkruan lajmi.net.

Në vendet luksoze ku po shëtiten Geti me Marinën kemi hasur ta shohim shpesh edhe Luanën, mirëpo këtë verë u bë e ditur se Luana çiftin nuk po i shoqëron e vetme.

Edhe ajo me Krenarin po kalojnë momente të këndshme së bashku duke udhëtuar në vende të ndryshme të botës, herë me Getin e Marinës e herë vetëm.

Së fundmi, për të disatën herë dyshja u kapën ‘mat’ nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Kësaj radhe në aeroport.

Image