Motrat Kabashi me lëvizje provokuese nga palestra

Motrat Kabashi me lëvizje provokuese nga palestra

Showbiz korrik 16, 2019 - 15:20
Lexo Detajet

Arta dhe Ana Kabashi kanë ndarë një video nga palestra.

Arta dhe Ana Kabashi janë dy emra të rijnë në shoubizin shqiptar, veprimet e tyre tërheqin gjithmonë vëmendjen e mediave rozë, shkruan lajmi.net.

Këngëtaret së fundmi kanë publikuar një video në Instastory ku shihet duke vallëzuar me tingujt e këngës së fundit ‘Loquita’ të shqiptares Eleni Foureira.

Ndryshe, motrat ditë më parë kishin publikuar bashkëpunimin e tyre ‘Papa’ e cila është duke u pritur mirë nga publiku kosovar. 

Image