Bigem publikon bashkëpunimin me Teuta Selimin

Bigem publikon bashkëpunimin me Teuta Selimin

Showbiz korrik 11, 2019 - 15:56
Lajmet nga showbizi

Bigem dhe Teuta Selimi e kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

Milot Hasangjekaj i njohur ndryshe me emrin artistik Bigem, e ka publikuar bashkëpunimin me këngëtaren Teuta Selimi, shkruan lajmi.

“Paranoja” titullohet kënga e cila ka ardhur e realizuar edhe me videoklip i cili i është besuar “Black Fish Entertainment”.

Tekstin e kanë bërë ImperiAlb dhe Bigem kurse për melodinë është përkujdesur ImperiAlb dhe Benny.