“Paranoja”, kënga më e re e Bigem dhe Teuta Selimit

“Paranoja”, kënga më e re e Bigem dhe Teuta Selimit

Showbiz korrik 11, 2019 - 14:31
Lexoni detajet

Dyshja vijnë me bashkëpunim.

Dy këngëtarët e njohur dhe shumë të dashur shqiptarë, Milot Hasangjekaj i njohur me emrin artistik, Bigem dhe Teuta Selimi kanë paralajmëruar projektin e ri muzikor. Kënga mbanë emrin “Paranoja” dhe do të publikohet së shpejti e shoqëruar edhe me videoklip.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Miloti përmes një imazhi të publikuar në rrjetin social, Instagram. “Paranoja ft Teuta Selimi së shpejti”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë.