Klaudia Pepa i jep motorrit me këmbë përpjetë, video që nuk duhet humbur

Klaudia Pepa i jep motorrit me këmbë përpjetë, video që nuk duhet humbur

Showbiz korrik 10, 2019 - 18:13
Lajmet nga showbizi

Balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa është shumë e ndjekur dhe njëkohëshisht shumë aktive në rrjetin social Instagram.

Githashtu balerina tërheq gjithnjë vëmendjen me videot shumë kreative që realizon, në shtëpi, në rrugë apo kudo.

Ditën e sotme Klaudia i ka habitur të gjithë me videon e fundit ku shfaqet duke i dhënë motorrit me këmbët përpjetë.

Komentet kanë qenë të shumta dhe video po bën xhiron e rrjetit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sono bravaaa ë ë ë

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on