Tuna pozon e lagur në pishinë

Tuna pozon e lagur në pishinë

Showbiz korrik 09, 2019 - 21:25
Lajmet nga showbizi

Këngëtarja Tuna Sejdi ka provokuar sërish me pozën e radhës, shkruan lajmi.net.

Ajo me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një foto në të cilën është shfaqur provokative e lagur në pishinë.

Kjo është një prej fotografive që Tuna i ka realizuar së fundmi dhe në pothuajse secilën fotografi është shfaqur seksi.

Image