Modelja angleze shfaqet tejet e 'nxehtë', gjoksi është gati t'i shpërthejë

Modelja angleze shfaqet tejet e 'nxehtë', gjoksi është gati t'i shpërthejë

Showbiz korrik 09, 2019 - 19:41
Lexo Detajet

Së fundmi ajo u kthye nga muaji i mjaltit në Sardinia, ku ishte me burrin e saj Oliver Mellor.

Dhe Rhian Sugden i argëtoi fansat me imazhe seksi nga pushime italiane, përcjell Bota sot.

Modelja 32-vjeçare publikoi foto seksi në plazh, e veshur në bikini pink dypjesëshe, duke treguar hiret trupore.

Ajo dukej bombastike, derisa gjoksi dukej sikur do t’i “shpërthente”

Image
Image