Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Këngëtarja shqiptare pozon nga plazhi

Këngëtarja shqiptare pozon nga plazhi

Showbiz June 17, 2019 - 21:23
Lexoni detajet

Këngëtarja Fjolla Morina ka vendosur që të pushojë para se të fillojë pushimet e saj

Fjolla Morina e ka filluar këtë verë me projekte të reja por edhe me foto tepër seksi.

Të tilla janë edhe fotot e saj të fundit ku Fjolla shihet se është në pushime në bregdet.

Këngëtarja, e cila është nënë e dy vajzave, ka treguar se ende është në formë dhe se ka kthyer linjat e saj seksi pas lindjes.

Image
Image