Edhe një çifti i njohur i jep fund lidhjes

Edhe një çifti i njohur i jep fund lidhjes

Showbiz qershor 15, 2019 - 18:35
Lexoni detajet

Çifti i njohur i showbizit, Chris Martin dhe Dakota Johnson i kanë dhënë fund lidhjes së tyre dy vjeçare.

Rokeri i grupit të njohur ‘Coldplay’ besohet të ju ketë thënë shokëve të tij muajin e kaluar që është ndarë aktorja amerikane, transmeton Indeksonline.

“Ata ishin duke folur për martesë por tani ata kanë vendosur t’i ndajnë rrugët.”, thotë një burim për ‘The Sun’.

Ndarja e tyre ishte e befasishme pasi që ata në paraqitjet e tyre dukeshin shumë të lumtur.

Image 
Image 
Image