Policia e dënojnë Ledri Vulën, ja për çfarë!?

Policia e dënojnë Ledri Vulën, ja për çfarë!?

Showbiz qershor 14, 2019 - 14:45
Lajmet nga showbizi

Policia me biçikleta në aksion, gjobit edhe Ledri Vulën.

Policia e Kosovës gjatë ditës së sotme ka bërë një aksion në lagjen “Pejton” të Prishtinës, ku ka gjobitur vozitësit që kanë parkuar veturat e tyre në vende jo të duhura.

Ndër të gjobiturit është edhe reperi Ledri Vula dhe kjo tregon se ata nuk po kursejnë askënd.

Ky aksion i policisë ishe paralajmëruar ditë më parë.

Image

Image