Tayna pozon me bikini tanga: Më në fund disa ditë pushim

Tayna pozon me bikini tanga: Më në fund disa ditë pushim

Showbiz qershor 12, 2019 - 22:32
Detajet

Tayna ka pozuar me bikini tanga nga pushimet.

Reperja Tayna aktualisht ndodhet në pushime, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zgjedhur Budvën e Malit të Zi për t’i kaluar disa ditë relaksuese dhe atje po e shoqërojnë prindërit e saj.

Por reperja ani pse ka shkuar në pushime duket se nuk mund të rri pa punuar dhe sipas Prive në Budva të Malit të Zi po i bën edhe xhirimet e klipit.

Nga atje Tayna ka publikuar foto në të cilat duket tejet seksi me bikinit tanga.

“Mora disa ditë pushim, më në fund”, ka shkruar ajo pranë fotografive.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Taking some days off...finallyë

A post shared by Tayna (@tayna) on