Minifundi ‘tradhton’ Kylie Jenner, tregon shumë në paraqitjen e fundit

Minifundi ‘tradhton’ Kylie Jenner, tregon shumë në paraqitjen e fundit

Showbiz qershor 11, 2019 - 20:01
Lajmet nga showbizi

Kylie Jenner ka treguar ‘pa dashje’ të brendshmet në fotografinë e fundit.

Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, në të cilat vjen super-joshëse pranë shoqes së saj, shkruan lajmi.

Ajo kishte veshur një minifund dhe një bluzë të shkurtër, duke vënë në plan të parë format bombastike trupore.

Por, në një prej fotografive, bukuroshen e ‘tradhtoi’ minifundit, pasi i dolën të pasmet.

Me këtë veshje provokuese, duke se Kylie dhe shoqja e saj ishin bërë gati për të luajtur golf, por morën vëmendjen e të gjithëve me këto imazhe.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

golf day with bae ë‍ë‍ë

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on