Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
Është gati t’i bëjë 30 vjet, Bebe Rexha ka një mesazh për ato që ndihen keq për moshën

Është gati t’i bëjë 30 vjet, Bebe Rexha ka një mesazh për ato që ndihen keq për moshën

Showbiz June 11, 2019 - 17:20
Detajet

Bebe Rexha ka një mesazh për ato që ndihen keq për moshën e tyre.

Bebe Rexha ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën kishte edhe një mesazh, shkruan lajmi.net.

Meqë është gati t’i mbush të 30-at, këngëtarja tha se nuk ndihet keq, por ndihet sikur vërtetë po rritet në veten e saj.

“Unë jam 29 gati t’i bëj 30 dhe bushtër ndjehem mirë. Njerëzitndihen keq për moshën e tyre, veçanërisht gratë! Por unë refuzoj të etiketohen nga një numër. Ndihem sikur po rritem në vetën time të vërtetë. Komentoni me moshën tuaj  ”, ka shkruar Bebe.