Infektuar: 4931
Shëruar: 2267
Vdekur: 102
Videoja e amerikanit që këndon “Kuq e Zi” në paradën shqiptare bën bujë në rrjet

Videoja e amerikanit që këndon “Kuq e Zi” në paradën shqiptare bën bujë në rrjet

Showbiz June 11, 2019 - 17:10
Detajet

Në rrjete sociale po qarkullon një video, në të cilën shihet një amerikan duke kënduar “Kuq e Zi” në mesin e shqiptarëve.

Në një paradë të mbajtur së fundi në Nju Jork, shqiptarëve iu bashkëngjit edhe një amerikan me ngjyrë, shkruan lajmi.net.

Nga kjo paradë, një video ka bërë xhiron e rrjetit dhe është pikërisht ajo ku shihet amerikani duke kënduar bashkë me turmën këngën “Kuq e Zi” nga Meda, Seldi dhe Sinani.

Videoja është shpërndarë nga shumë aritstë shqiptarë, mes tyre edhe Sinan Hoxha, që e këndon këtë këngë.

Për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme për të parë se kush është personi që bëri bujë në rrjet. 

Image

Në rrjete sociale po qarkullon një video, në të cilën shihet një amerikan duke kënduar “Kuq e Zi” në mesin e shqiptarëve. Në një paradë të mbajtur së fundi në Nju Jork, shqiptarëve iu bashkëngjit edhe një amerikan me ngjyrë, shkruan lajmi.net. Nga kjo paradë, një video ka bërë xhiron e rrjetit dhe është pikërisht ajo ku shihet amerikani duke kënduar bashkë me turmën këngën “Kuq e Zi” nga Meda, Seldi dhe Sinani. Videoja është shpërndarë nga shumë aritstë shqiptarë, mes tyre edhe Sinan Hoxha, që e këndon këtë këngë. Për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme për të parë se kush është personi që bëri bujë në rrjet.