Infektuar: 4931
Shëruar: 2267
Vdekur: 102
Arbana Osmani fotografohet me të dashurin në Tiranë

Arbana Osmani fotografohet me të dashurin në Tiranë

Showbiz June 11, 2019 - 16:54
Detajet

Tash e një kohë, Arbana Osmani është komentuar për një lidhje dashurie me Eduart Grishaj.

Arbana Osmani gjatë ditës së sotme është shoqëruar nga Eduart Grishaj, ani pse ende nuk e kanë pranuar publikisht lidhjen, shkruan lajmi.net.

Dyshja janë parë sot në qytetin e Tiranës bashkë, ndërsa lajmi.net ka siguruar disa fotografi, në të cilat moderatorja dhe regjisori shihen duke ndarë rrugët.

Arbana kishte veshur një fustan të kuq, të shkurtër, ndërsa Eduarti kishte veshur një palë pantallona dhe një bluzë të bardhë.

Për ndryshe, Arbana Osmani ka përfunduar së fundi këtë sezon të “Dua të të bëj të lumtur”.

Image
Image