Infektuar: 4931
Shëruar: 2267
Vdekur: 102
Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth festojnë dhjetëvjetorin e lidhjes

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth festojnë dhjetëvjetorin e lidhjes

Showbiz June 11, 2019 - 15:29
Detajet

Kohën e fundit kanë qarkulluar thashetheme se dyshja janë ndarë.

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth festojnë përvjetorin e dhjetë të lidhjes së tyre, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka postuar disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave sjell momentet më të bukura të lidhjes së tyre.

“Urime përvjetorin e dhjetë dashuria ime”, ka shkruar ndër të tjera Miley, ndërsa shpërndau një lajm që flet për thashethemet rreth ndarjes së tyre.

Po ashtu, Miley Cyrus publikoi edhe foto në një moment intim me Liam Hemsworth. 

Image
Image
Image