Infektuar: 3356
Shëruar: 1874
Vdekur: 66
Rita Ora shpallet këngëtarja e katërt më e klikuar në botë

Rita Ora shpallet këngëtarja e katërt më e klikuar në botë

Showbiz June 11, 2019 - 14:49
Detajet

Rita Ora ka arritur edhe një sukses në karrierën e saj.

Rita Ora në listën e publikuar në “Official Charts” është renditur artistja e katërt më e klikuar e këtij viti, shkruan lajmi.net.

Ndërsa, dy këngët e saj janë më të klikuarat në top 10, lajm të cilin e bëri të ditur përmes rrjeteve sociale.

“Rezultatet janë wow. Artistja e katërt më e klikuar dhe dy këngë më të dëgjuara të vitit 2018. Jam e nderuar që jam pjesë e kësaj liste”, ka shkruar ndër të tjera Rita, duke falënderuar fansat për mbështetjen e vazhdueshme.

Për ndryshe, “Ritual” titullohet projekti i fundit muzikor nga Rita, këngë e cila po pritet shumë mirë në publik.