Infektuar: 3178
Shëruar: 1824
Vdekur: 64
Lluni sërish vjen me freestyle në sesionin e radhës të PINT

Lluni sërish vjen me freestyle në sesionin e radhës të PINT

Showbiz June 11, 2019 - 14:47
Lexoni detajet

Lluni ka treguar edhe një herë talentin e tij në muzikën rap dhe në ‘freestyle’.

Gjenerata e re e reperëve të labelit ‘PINT’ janë bërë sërish bahskë për një sesion të radhës të ‘freestyle’.

Lluni, Blleki, NS, Semiautomatic, Kreshnique kanë bërë një sesion fantastik në emisionin 72 sen, ku kanë marrë vëmendjen e shumë fansave të kësaj muzike.

Megjithatë, sërish ai që bie në sy është Lluni, reperi i talentuar i cili ka ‘gjuajtur’ disa rima të mrekullueshme.

Më poshtë i keni momentet kur Lluni ka mahnitur sërish me talentin e tij: