Infektuar: 3178
Shëruar: 1824
Vdekur: 64
Anxhela Peristeri ua mbyll gojën kritikuesve që e akuzonin për përdorim të ‘fotoshopit’

Anxhela Peristeri ua mbyll gojën kritikuesve që e akuzonin për përdorim të ‘fotoshopit’

Showbiz June 11, 2019 - 14:28
Detajet

Angjela Peristeri hedh këtë një video në Instagram për t’i demantuar dyshuesit.

Anxhela Peristeri ka publikuar një video në Instagram, ku më së shumti u komentua për trupin e saj, shkruan lajmi.net.

Gjatë një interviste me Arian Çanin ajo kishte deklaruar se brenda një kohe të shkurtër dhe me një punë të madhe në palestër ka arritur t’i humb plot 16 kilogramë.

Këngëtarja ndau me ndjekësit një fotografi në bikini, ku mori akuza se ‘kinse’ e ka përdorur ‘fotoshopin’ por ajo vendosi t’ua mbyll gojën kritikuesve me një video origjinale. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Per te gjithe admiruesit e Photoshopit!!ë

A post shared by Music is my religion! (@anxhelaperisteriofficial_) on