Dafina Zeqiri publikon projektin 'La Reina'

Dafina Zeqiri publikon projektin 'La Reina'

Showbiz maj 25, 2019 - 22:55
Lexoni detajet

Një klip shumë i veçantë Këngëtarja e mirënjohur, Dafina Zeqiri ka publikuar projektin e shumëpritur “La Reina”.

Tekstin e kanë shkruar Arijanit Palaj dhe Will Rodriguez. Ky është një projekt mjaft i veçantë i artistes shqiptare, në të cilin Dafina shfaqet mjaft tërheqëse.

Mbetet të shihet se sa do të pëlqehet ky projekt i saj.