Fansi befason Gashin me këtë veprim

Fansi befason Gashin me këtë veprim

Showbiz maj 25, 2019 - 19:48
Lexoni detajet

Gashi po korr suksese në skenën ndërkombëtare.

Autori i hitit ‘Creep on me’ Gashi po pëlqehet shumë edhe nga publiku amerikan, shkruan lajmi.net.

Sipas postimit që ka bërë këngëtari kuptuam se një fans i tij ka bërë tatuazh autografin e hip hop artistit.

“Takova një fëmijë në Houston dhe më kërkoi një autograf në dorën e tij, dhe e bëri tatuazh, muzika është shumë e fuqishme” shkruan Gashi në postimin e bërë.

Ndryshe, Gashi po gëzon sukseset e këngës së funit ‘Wink Emoji’ në bashkëpunim me Youn Pinch.

Image