Pas planeve për martesë, Jonika Vokshi jep lajmin e bukur

Pas planeve për martesë, Jonika Vokshi jep lajmin e bukur

Showbiz maj 25, 2019 - 19:44
Lexoni detajet

Rreth një javë më parë aktorja e njohur Jonida Vokshi ka qenë e ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin’ ku ka shpalosur shumë të pathëna nga jeta e saj private.

Për herë të parë ajo e bëri publike lidhjen me aktorin dhe producentin nga Kosova, Besnik Krapi, të cilët shumë shpejt edhe do të martohen.

Pas udhëtimeve të njëpasnjëshme nga Tirana në Prishtinë, Besniku nuk ka qenë arsyeja e vetme e saj, po edhe disa punë të tjera.

Jonida ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram se këtë do të jetë moderatore e festivalit PriFest.

Për të është hera e tretë që të jetë pjesë e kësaj skene e cila mbahet mes datave 16-22 Korrik.