Infektuar: 1052
Shëruar: 820
Vdekur: 30
Adrola Dushi ‘shemb’ rrugët e New York, ekspozon këmbët në mes të Manhattan

Adrola Dushi ‘shemb’ rrugët e New York, ekspozon këmbët në mes të Manhattan

Showbiz May 16, 2019 - 16:21
Detajet

Adrola Dushi duket joshëse derisa pozon me fustan të shkurtër rrugëve të Manhattanit.

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi po vazhdon karrierën e saj në Amerikë.

Gjatë realizimit të disa fotografive në Manhattan ajo ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve derisa me fustanet që ka veshur duket joshëse.

Adrola në Instagram është aktive dhe me fotot që poston e shfaqur në mënyrë tejet natyrale pranon gjithmonë fjalë pozitive nga ndjekësit.

Ajo madje së fundmi ka nënshkruar me kompaninë prestigjioze atje, atë “Wilhelmina Models”.

Image