Infektuar: 1052
Shëruar: 820
Vdekur: 30
Loredana harron skandalin, poston foton e ëmbël

Loredana harron skandalin, poston foton e ëmbël

Showbiz May 16, 2019 - 12:02
Detajet

Loredana rikthehet me foto të bukura të Hanës.

Java që kemi lënë pas padyshim ka qenë një javë aspak e qetë për Loredanën, Mozzik e madje edhe Hanën e vogël.

Skandali që kanë nxjerrë mediet zvicerane për rastin e akuzave ndaj Loredanës për mashtrim e vjedhje të parave nga një pift zviceran ka bërë bujë jo vetëm në Zvicër, por edhe në Kosovë.

E ardhja e Loredanës në Prishtinë ka zgjuar edhe më shumë kurreshtjen dhe ka marrë vëmendjen e madhe sidomos pas konferencës për media të mbajtur me avokatët e saj, shkruan Gazeta Express.

E derisa avokatët e të dyja palëve po merren me rastin, Loredana po gjen qetësinë në prani të vajzës së saj, Hanës.

Reperja ka postuar një fotografi të Hanës ku ajo shihet shumë e lumtur e dukebuzëqeshur.

Image