Infektuar: 1052
Shëruar: 820
Vdekur: 30
Bella Hadid prapë vjen me foto seksi në të brendshme

Bella Hadid prapë vjen me foto seksi në të brendshme

Showbiz May 15, 2019 - 22:38
Detajet

Bella Hadid ka treguar edhe njëherë se është një supermodele klas derisa ka pozuar në të brendshme të Calvin Klein, në kampanjën e re të tyre “I Speak My Truth In #MyCalvins”

Bella Hadid ka filluar kampanjën për këtë brend para tri viteve më parë-derisa pritet që të del në të brendshme edhe të Fendi dhe Bulgari.

Por, modelja të Los Angeles ka shkëlqyer nga fushatën e fundit të Calvin Klein.

Në fotot e reja, 22 vjeçarja, që është e dashura e këngëtarit The Weeknd ka treguar se është një brune super seksi në të brendshme të kuqe.

Image
Image
Image
Image