Infektuar: 1110
Shëruar: 843
Vdekur: 30
Urimi i bukur i Era Istrefit për ditëlindjen e mbesës

Urimi i bukur i Era Istrefit për ditëlindjen e mbesës

Showbiz May 15, 2019 - 18:26
Detajet

Vajza e dy artistëve të njohur shqiptarë, Nora Istrefit dhe Robert Berishës, Renee, sot feston ditëlindjen e saj të katërt.

Pas urimeve të prindërve, për Reneen një dedikim shumë i veçantë erdhi nga tezja e saj, këngëtarja e mirënjohur, Era Istrefi. “Urime ditëlindjen për mbesën time Renee.

Jam shumë e lumtur dhe krenare me ty. Shpresoj se e di sa shumë të dua ty engjëll i vogël”, ka shkruar Era në fotografinë e publikuar në Instagram.

Image
Image