Arbenita në prehrin e Feros: Ke diçka që ata duan

Arbenita në prehrin e Feros: Ke diçka që ata duan

Showbiz prill 21, 2019 - 15:50
Lexoni më shumë detaje

Fero dhe Abenita janë çift shumë i komentuar në shoubiz.

Fero dhe Arbenita janë shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursejnë edhe fotografitë bashkë, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ishte Arbenita ajo e cila ka postuar një fotografi, në të cilën shfaqet në prehërin e reperit.

“Kur njerëzit të urrejnë, është sepse ti ke diçka që ata duan”, ka qenë mbishkrimi që e dashura e Feros ia ka lënë fotos.

Për ndryshe, reperi ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor, të cilin pritet ta publikojë së shpejti.

Image