Infektuar: 1052
Shëruar: 820
Vdekur: 30
Një vit nga vdekja e Aviciit, kështu e kujton Rita Ora

Një vit nga vdekja e Aviciit, kështu e kujton Rita Ora

Showbiz April 21, 2019 - 15:44
Lexoni më shumë detaje

Rita Ora në vitin 2017 kishte bashkëpunuar me Aviciin për projektin "Lonely Together".

Avicii u nda një vit më parë nga jeta, lajm i cili kishte tronditur gjithë industrinë e modës, shkruan lajmi.net.

Rita Ora e ka kujtuar atë përmes një postimi në Instagram, ku publikoi foton e tij dhe vendosi figurën e një zemre.

“Lonely Together” nga Rita dhe Avicii numëron 128 milionë klikime në kanalin YouTube.

Projekti i fundit nga Rita Ora është “Carry On”, të cilin e solli të shoqëruar edhe me videoklip.

Image