27-vjeçarja del në ballkon e zhveshur, s’e mbulon gjoksin me asgjë

27-vjeçarja del në ballkon e zhveshur, s’e mbulon gjoksin me asgjë

Showbiz prill 19, 2019 - 13:01
Lexoni detajet

Të gjithë e njohin atë për fotografitë që publikon duke treguar format e saj të mrekullueshme dhe bukurinë e përsosur, shkruan Daily Mail.

Por, Emily Ratajkowski shkoi edhe një hap më tutje duke pozuar kësaj radhe pak më ndryshe.

Modelja dhe aktorja 27-vjeçare derisa mbante një paruke rozë, u paraqit në një ballkon në Los Anxhelos duke mos e mbuluar gjoksin me asgjë.

Emily derisa po pozonte ishte në mes të xhirimit të një projekti për revistën Love.

Image

Image