Nuk zhvishet por kaq seksi duket në të kuqe Nora (FOTO)

Nuk zhvishet por kaq seksi duket në të kuqe Nora (FOTO)

Showbiz prill 15, 2019 - 19:22
Lexo Detajet

Nora Istrefi e ka tërhequr vëmendjen edhe pa u zhveshur.

Këngëtarja Nora Istrefi e ka publikuar një foto të re në Instagram në të cilën duket tejet elegante.

E veshur me ngjyrë të kuqe, pa treguar shumë nga trupi i saj, Nora ka pranuar komente pozitive nga fansat.

Këngëtarja po vazhdon suksesin e saj në muzikë dhe projekti i fundit muzikor është kënga “Nuk e di” në bashkëpunim me motrën e saj Era Istrefin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Red hot chili pepers ë

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on