Anxhelina vjen e ‘zjarrtë’ në foton e fundit, pozon veç në reçipeta

Anxhelina vjen e ‘zjarrtë’ në foton e fundit, pozon veç në reçipeta

Showbiz prill 15, 2019 - 10:36
Lexoni më shumë detaje

Anxhelina Hadërgjonaj është shfaqur tejet tërheqëse në fotografinë e fundit.

Anxhelina Hadëgjonaj ka publikuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq tejet joshëse.

Këngëtarja kishte veshur një palë pantallona të shkurër, ndërsa në pjesën e sipërme mbante veç reçipeta.

Edhe këtë herë, ajo vuri në plan të parë format perfekte trupore dhe pranoi shumë komente pozitive nga ndjekësit. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on