'Pantera e Zezë', sërish vetëm

'Pantera e Zezë', sërish vetëm

Showbiz prill 15, 2019 - 08:52
Lexoni më shumë detaje

Naomi Campbell i ka dhënë fund romancës së saj me këngëtarin Liam Payn, i cili është 23 vjet më i ri se ajo, përcjell "Zëri.info". 

Ajo ka marrë këtë vendim për ndarje pas katër muajsh romance. “Liam dhe Naomi janë argëtuar mjaft mirë derisa ishin bashkë.

Pajtoheshin mjaft mirë, por thjesht nuk ishte e gjykuar të ishin bashkë”, ka thënë një burim i afërt me ish-çiftin, për të shtuar se ata do të mbesin miq dhe nuk ka hatërmbetje mes tyre.

Image

Mirëpo tabloidi “The Sun” shkruan se arsyeja e ndarjes është se Liami i është bërë monoton këngëtares pas vetëm 4 muajve.

“Naomi më thjesht nuk ishte dhënë pas tij. Ai tashmë i ishte bërë monoton. Ai ishte bërë tepër kërkues dhe më pak interesant dhe kjo e pengonte. Ajo nuk është një femër e cila dëshiron të bllokohet në një lidhje”, ka thënë një burim./ZERI

Image