Diçka e re po vjen nga Eleni Foureira

Diçka e re po vjen nga Eleni Foureira

Showbiz mars 15, 2019 - 17:46
Lexoni detajet

Eleni Foureira ka zbuluar befasinë që po përgatit për fansat.

Eleni Foureira përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur që së shpejti lansohet albumi i saj i parë.

“Albumi im i parë ndërkombëtar po vjen! Studio është shtëpia ime e dytë dhe mezi pres të ndaj më shumë së shpejt… [ë] [ë] [ë]   [ë] ”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Eleni Foureira është “Triumph”, ndërsa mbetet të shihet se çfarë po përgatit këtë herë.