Mbesa bukuroshe e uron Rexhep Selimin për ditëlindje!

Mbesa bukuroshe e uron Rexhep Selimin për ditëlindje!

Showbiz mars 15, 2019 - 17:04
Lajmet nga showbizi

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje Rexhep Selimi, sot feston ditëlindjen.

E kjo ditë si të kalojë pa marrë urimet më të përzemërta nga shoqëria dhe familja e ngushtë, ai në 'Facebook' mori një urim të veçantë nga mbesa e tij Qendresa, shkruan "Zëri.info".

Ajo ka bërë publike dy fotografi, njëren nga fëmijëria e saj në përqafim të xhaxhait dhe tjetrën tani si e rritur.

Përveç urimit që i ka bërë Selimit, mbesa zbuloi edhe si dukej deputeti i Kuvendit të Kosovës në kohën e rinisë.

Shikoni fotografinë më poshtë:

Image

Image

Image