Rivalja e Kim Kardashian ‘çmend’ rrjetet sociale me këto poza!

Rivalja e Kim Kardashian ‘çmend’ rrjetet sociale me këto poza!

Showbiz mars 15, 2019 - 09:04
Mësoni detajet!

Modelja ruse Anastasia Kvitko iu bë e njohur dy vjet më parë në saje të formave bombastike trupore.

Megjithatë, rusja nuk kishte miliona ndjekës në rrjetet e ndryshme sociale siç është duke ‘bombarduar’ tani.

Modelja 23-vjeçare aktualisht po korr suksese të shumta anembanë globit gjersa kryesisht vepron në Miami të SHBA-ve.

Në rrjetet sociale numëron një numër të madh ndjekësish, nga të cilët pëlqehet dhe komentohet me të madhe.

Ajo së fundmi është duke realizuar edhe fotosesionin e ri, ku padyshim që shfaqet më hot si asnjëherë më parë.

Theksojmë se në muajin tetor të vitit 2015 ajo arriti të bëhet një nga femrat më të shikuara në internet, pasi i krahasuan të pasmet e saj me të amerikanes Kim Kardashian.

Image 
Image 
Image 
Image