Një vajzë kaq seksi sa Kimberley

Një vajzë kaq seksi sa Kimberley

Showbiz mars 13, 2019 - 19:46
Lajmet nga showbizi

Kimberley Garner ka treguar trupin e saj të bukur derisa ka marrë ngjyrë në diellin e plazhit të Miami

Ajo është fokusuar për të tërhequr vëmendjen me bikine derisa suksesi i saj më i madh ishte në Made in Chelsea më 2012.

Kimberley Garner ka nxehur temperaturat përderisa ka pasur të veshur bikine të zeza në një udhëtim të tyre në Miami të martën, pak kohë pasi që ajo bleu një shtëpi në bregun Gulf në Amerikë.

Pasi që kishte shkuar në Amerikë më herë me nënën e saj Geraldine, pasanikja (28) nuk ka humbur kohë për të treguar fizikun e saj seksi.

Kimberly është dukur në formë dhe me trup të tinifikuar derisa është lavdëruar për gjoksin dhe trupin e saj të bukur. 

Image

Image

Image

Image

Image

Image