Yllka Kuqi publikon këtë foto provokuese, më pas i ra pishman dhe e fshiu

Yllka Kuqi publikon këtë foto provokuese, më pas i ra pishman dhe e fshiu

Showbiz mars 13, 2019 - 18:46
Lexo Detajet

Yllka Kuqi, vjen sërish me imazhe të reja.

Këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi ka sjell fotosesionin e ri në të cilin shfaqet me stil të ri të flokëve, shkruan lajmi.net.

Ky set fotografik i artistes Kuqi, është mjaft i veçantë teksa pozon pa reçipeta dhe zbulon më shumë se ç’duhet.

Këngëtarja shqiptare me këtë stil ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve e nuk ka si të mos komentohet nga publiku.

Por, vetëm pak nga publikimi, Yllka duket se i ra pishman dhe e fshiu këtë fotografi provokuese.

E sa i përket projekteve muzikore “Je dashnia”, mbetet kënga e fundit e lansuar me videoklip nga Yllka.

Image