E dashura e Stresit 'përvëlon' në të brendshme (FOTO)

E dashura e Stresit 'përvëlon' në të brendshme (FOTO)

Showbiz mars 13, 2019 - 16:57
Lexo Detajet

E dashura e Stresit, Keisi po vazhdon të rrëmbejë vëmendjen e të gjithëve.

Keisi tashmë për publikun është bërë e njohur në saje të reperit, Arkimed Lushaj i njohur si Stresi, shkruan lajmi.net.

Edhe pse reperi është akoma në burg, bukuroshja po vazhdon t’i shpërblejë ndjekësit e saj me imazhe të llojllojshme dhe mjaft provokuese.

E së fundmi, ajo ka sjell një imazh në bikini gjersa në fokus ka linjat trupore bombastike, për të cilat duhet ta kemi zili.

“Duke menduar se sa më shumë do të doja të isha duke u hedhur në plazh duke pirë një Mojito sesa në shtratin tim të mbuluar me inde dhe duke pirë çaj …”, ka shkruar ajo në Instagram.

">http://

Çifti kanë në plan të martohen por ende nuk dihet se kur, pasi nuk kanë dhënë një datë finale.