Muzikanti i njohur shqiptar pëson infrakt

Muzikanti i njohur shqiptar pëson infrakt

Showbiz mars 13, 2019 - 15:00
Lajmet e fundit nga vendi!

Muzikanti i njohur, Ilir Bajri ka shpëtuar pasi ka pësuar sulm në zemër. 

Bajri është trajtuar më sukses në QKUK pas këtij sulm që ka pësuar gjatë ditës së djeshme.

Ai përmes një postimi në Facebook ka treguar për sulmin që e ka pësuar dhe ka lajmëruar se duhet ta bëjë transplantin e Valvulës së Zemrës

“Gjalle jam e ok. Se ja nisen muhabetet. Duhet me ndru valvulen”

Ilir Bajri është kompozitor i muzikës Jazz në  Kosovë, pianist dhe drejtor i Festivalit të Jazzit të Prishtinës..

Image