Rastësia që ju ndodhi sot motrave Istrefi!

Rastësia që ju ndodhi sot motrave Istrefi!

Showbiz mars 12, 2019 - 21:21
Lajmet nga showbizi

Motrat më të dashura dhe më të përfolura në mediat rozë Nora dhe Era Istrefi, sot rastësisht kanë bërë diçka të njëjtë.

Është Era ajo e cila ka publikuar një video bashkë me motrën e saj Norën, ku shihen se jo qëllimisht janë veshur njëjtë, shkruan "Zëri.Info".

Të dyja duken shumë të thjeshta në këtë dalje bashkë./ZËRI

Shikoni fotografinë më poshtë:

Image