Pas gjoksit, Era tregon të pasmet

Pas gjoksit, Era tregon të pasmet

Showbiz mars 12, 2019 - 19:09
Lajmet nga showbizi

Era Istrefi ka vazhduar me foto provokative nëpër rrjetet sociale

Këngëtarja, e cila për një kohë ishte në SHBA për të punuar këngët dhe videoklipet e fundit, vazhdimisht është duke postuar foto të cilat ajo duket se i ka realizuar në Los Angeles dhe rrethina të këtij qyteti të njohur.

Mbrëmë ajo postoi një fotografi ku ekspozonte gjoksin e saj gjigant pas investimit që kishte bërë në të vitin e kaluar, kurse sot ajo ka vendosur që të bën të kundërtën, shkruan GazetaExpress.

Pas gjoksit, Era ka ekspozuar të pasmet e saj po ashtu seksi.

Ndryshe, Era pos këngëve thuhet se ka filluar edhe një lidhje të re me DJ Diplo.

Image