Izabel Goulart, mahnitëse në Karnavalin e Rios

Izabel Goulart, mahnitëse në Karnavalin e Rios

Showbiz mars 12, 2019 - 14:04
Lexo Detajet

Izabel Goulart mahnit të pranishmit me pamjen e saj gjatë festimit të karnavaleve të këtij viti, shkruan gazeta "Zëri".

Me më shumë se 70,000 të pranishëm karnavalet në rrugët e Rios gjatë këtij viti kanë qenë më të larmishme e me më shumë ngjyra se kurrë më parë.

Një nga ato që ka tërhequr më së shumë vëmendje është modelja e “Victoria’s Secret”, tridhjetekatërvjeçarja Izabel Goulart, e cila kishte sytjena mahnitëse me zinxhirë të diamanteve që përputheshin me një palë vathë dhe një këmishë të bardhë më gjatë 9 marsit në arenën e Sambadromit.

Modelja ka qenë e shoqëruar nga Bruna Marquezine, e cila kishte veshur veç të brendshme dhe një palë gjinse të shkurtra. E kur bëhet fjalë për modelet e “Victoria’s Secret” duhet përmendur që kishim rastin të flisnim me disa prej tyre gjatë “Natës së vajzave” organizuar në Delilah ku morëm detajet të tjera mbi dietën dhe stilin e tyre të jetesës. “Nëse vendosni t’i bashkoheni ndonjë palestre, shkoni me një mik tuajin se kështu është në argëtuese” ka thënë Romee Strijd, shkruan "Zëri".

Ajo ka treguar që ushtrimet duhet të kthehen në një aktivitet argëtues dhe jot ë konsiderohen si obligim