U quajt aktore e dobët reagon Teuta Krasniqi: ‘Unë do vazhdoj t’i shikoj punët e mia’

U quajt aktore e dobët reagon Teuta Krasniqi: ‘Unë do vazhdoj t’i shikoj punët e mia’

Showbiz February 19, 2019 - 23:16
Lexo tjera detaje

Aktorja Teuta Krasniqi ka  marrë tender nga RTK-ja për të transmetuar një serial po në këtë televizion, shkruan GazetaBlic.

Flutura Kusari, juristja për të drejtat e medies, ka bërë një status në profilin e saj në Facebook në lidhje me këtë ku ajo nuk është pajtuar duke e quajtur si aktore e dobët si dhe ky serial nuk meriton të paguhet.

Pas kësaj, ka reaguar Teuta ku ka thënë se unë do vazhdoj të i shikoj punët  e mia, ndjej shume dashni dhe rrespekt për gjithë ata qe i shohin gjerat me mendje dhe zemer te hapur ashtu sic jane dhe ndjej shume keqardhje per gjithe ata qe mllefin e tyre dhe pamundesine per vetrealizim, e shprehin duke u mundu te zvogelojne punen dhe perkushtimin e tjetrit.

Shikojeni komentin e plotë të aktores:

Image