Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
‘Nxehet’ Leonora Jakupi, shfaqet provokuese kështu nuk iu ka ra ta shihni

‘Nxehet’ Leonora Jakupi, shfaqet provokuese kështu nuk iu ka ra ta shihni

Showbiz February 19, 2019 - 22:34
Lajmet nga showbizi

Leonora Jakupi ka publikuar një foto si rrallë herë, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja, është aktive në rrjete sociale e cila ndan postime të shumta.

Së fundi, ka publikuar një foto veshur me rroba lëkure ajo po duket tejet në formë.

Ajo ka vënë në pah  gjoksin si dhe ka marrë një pozë provokuese.

Shikojeni foton:

Image